Koszula bojowa UBACS FROGGEAR® BARBAR - vz.95
Koszula bojowa UBACS FROGGEAR® BARBAR - vz.95 | Opis | Recenzja (0) | Pytania i odpowiedzi (0) |
Koszula bojowa FROGGEAR® BARBAR to nowoczesna koszula bojowa zaprojektowana na podstawie długotrwałych testów w trudnych warunkach. Podczas rozwoju zadbaliśmy o wysoką jakość i funkcjonalność, wybraliśmy sprawdzone materiały i chcieliśmy mieć bezpośredni nadzór nad każdym etapem produkcji. Dlatego koszula jest szyta w Czechach.
Koszula bojowa w komplecie ze spodniami bojowymi FROGGEAR® BARBAR.
Ta koszula bojowa z długimi rękawami jest szyta w stylu raglanowym. Dzięki temu koszula nie ogranicza ruchów, szwy na ramionach nie wciskają się pod plecak ani pod kamizelkę, a koszula idealnie pasuje do wszystkich typów muskulatur. Kadłub koszuli jest dodatkowo wydłużony, dzięki czemu koszule nie są szarpane nawet przy ostrych ruchach i nie dostaje się pod koszylę brud.
Materiał 50/50 NyCo (50% bawełna, 50% poliester) w RipStop z którego są uszyte rękawy i część prowadząca przez ramiona do kołnierza. Z przodu i z tyłu koszuli bojowej zastosowano bardzo oddychającą bawełnianą blokadę. Dzianina została zaprojektowana zgodnie z naszymi wymaganiami, z naciskiem na trwałość i oddychalność. Ponadto bawełna dobrze ssie pot, a wraz z T-shirtami WOOLER, MEDIATOR i COOLER stanowią doskonałą kombinację do utrzymywania ciała w optymalnych warunkach przy każdej pogodzie.
Do produkcji munduru zastosowano tylko wysokiej jakości zamki błyskawiczne YKK®, a wszystkie widoczne zapięcia na rzepy mają wzór kamuflażu z technologią Quiet Loop, która zmniejsza hałas otwierania kieszeni o 50%, co jest szczególnie przydatne w operacjach nocnych.
Oba rękawy mają kieszenie i panele velcro.
Na prawym ramieniu znajduje się kwadratowa kieszeń z rzepem, panelem velcro i trzema uchwytami z gumki na długopis, light stick itp. Na lewym ramieniu zmieniliśmy rzepy na klasyczny zamek błyskawiczny, aby zapewnić użytkownikowi miejsce do bezpiecznego przechowywania cennych drobiazgów, telefonów, pieniędzy itd.
Z pewnością docenisz regulowane rękawy na rzepy, aby dopasować rękawy do swoich potrzeb.
Jedna kieszeń znajduje się również na lewym nadgarstku z zapięciem na zamek błyskawiczny i służy do przechowywania kart identyfikacyjnych, pieniędzy i podobnych przedmiotów.
W obszarze łokcia znajduje się kieszeń na wkładki na łokcie (brak w zestawie).
Parametry:
Główny materiał: 50/50 NyCo RipStop
Materiał części ciała: bawełna interlock (94% bawełna i 6% elastan)
Zamki błyskawiczne: YKK®
Producent: FROGGEAR®
Kolor: vz.95 - Czeska Armia